Diety

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

 • Dieta zbilansowana

  Diety zbilansowane

  0,00 
  Doskonała propozycja dla osób poszukujących posiłków najwyższej jakości - bez konieczności planowania, robienia zakupów i gotowania. Opcja diety zbilansowane to zdrowe, smaczne i atrakcyjnie skomponowane dania, niezależnie od wybranej wersji kalorycznej.
 • Dieta vege

  Diety vege

  0,00 
  Pyszne wegetariańskie posiłki, skomponowane tak, aby dieta dostarczała organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Dobra propozycja dla od dawna praktykujących, jak i tych dopiero eksperymentujących z wegetarianizmem.
 • Diety vege & fish

  0,00 
  Posiłki stworzone w oparciu o linię diet vege, z dodatkiem smacznych i zdrowych ryb morskich oraz słodkowodnych. To odpowiednio zbilansowana i lekka dieta, która dostarcza organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych.
 • Diety low IG

  0,00 
  Dieta o obniżonym indeksie glikemicznym (IG) wpływa korzystnie na uregulowanie poziomu cukru we krwi. Stabilny poziom cukru to brak znaczących spadków energii oraz uczucia ospałości, co przekłada się na lepsze samopoczucie i zdrowie. Dieta zawiera produkty mięsne.
 • Diety office

  0,00 
  Idealne jedzenie do pracy: zdrowe, lekkie i pyszne. Dieta office wspiera regularne spożywanie posiłków i zapobiega wieczornemu podjadaniu. Opcja zawiera śniadanie, II śniadanie oraz obiad.
 • Dzień testowy

  0,00 
  Zamów jednodniową dietę testową na dowolnie wybrany dzień i sprawdź nas. Który dzień wybierzesz – najsmaczniejszy, najciekawszy? Z BOXAMI Szczęścia trudno się zdecydować, bo każdy dzień jest naj! 🙂