Przejdź do treści

Catering dietetyczny w Nidzicy

Boxy Szczęścia w Nidzicy! Nasza dieta pudełkowa jest już dostępna w Waszym mieście i okolicach! Niezależnie rejonu, w którym mieszkasz, nasze boxy trafią pod Twoje drzwi! Nie lubisz planować posiłków i liczyć kalorii? My zajmiemy się tym za Ciebie, a Ty możesz zająć czymś, co sprawia Ci radość!

Catering dietetyczny
od Boxów Szczęścia

Jak dowozimy Boxy Szczęścia?

  • Dietę na dany dzień otrzymasz wieczorem dnia poprzedniego.
  • Kurierzy dowożą w godzinach między 18:00 a 7:00. Zestawy na weekendy dostarczamy w piątki wieczorem.
  • Nie ma możliwości ustalenia konkretnej godziny dostawy – to, o której u Ciebie będziemy, zależy od wielu czynników – innych zamówień, pogody, sytuacji na drodze itp. 
  • Boxy zostawiamy pod drzwiami / na klatce / za bramą – to zależy od tego, jak umówi się z Tobą nasz kurier.
  • Udostępniasz kurierowi kod do klatki? To świetnie! Dzięki temu Boxy Szczęścia będą czekały pod Twoimi drzwiami nawet wtedy, gdy nie będzie Cię w domu.
  • Nasi kurierzy rozwożą 5 rodzajów diet w tempie pendolino! Ale bez opóźnień 😉 Na który wariant się skusisz?

Który wariant diety wybierasz?

Wszystkie diety możesz zamówić w Nidzicy w wybranej przez siebie wersji kalorycznej.

Dieta pudełkowa w Nidzicy – bez nudy w jadłospisie!

W Boxach Szczęścia liczy się smak! Do kuchni podchodzimy kreatywnie – stawiamy na tradycję w lekko stuningowanym wydaniu.
Jak wędzić, to na własnych zasadach! Wędzone ryby oraz mięso, które znajdziesz w naszej diecie pudełkowej pochodzą z naszej wędzarni.
Menu komponowane przez specjalistów kuchni i dietetyki, dla których jedzenie to nie tylko praca, a przede wszystkim pasja!

listek Opinie
Najlepszy catering w Olsztynie. Korzystam z diety low ig i jest naprawdę smacznie. Świeże warzywka i owoce, nawet dania wege, które całe życie omijałam szerokim łukiem są mega smaczne.

Weronika S.

Olsztyn

Jestem zachwycona :) Korzystam z diety IG dla osób z problemami z cukrem od tygodnia. Jedzenie świeże, różnorodne, pyszne, zawsze na czas dostarczone. Przemiła Pani dostarczająca posiłki. A najwazniejsze, że bardzo się dobrze czuję po tych posiłkach, a jako alergik pokarmowy reaguję negatywnie na każdą chemię w jedzeniu. I to jest zawsze test na jakość produktów. Po tych posiłkach nie mam ochoty na coś słodkiego jak poprzednio. Dziękuje Pani Haniu za polecenie tej firmy :):)

Anetta T.

Olsztynek

Długo szukałem cateringu dla siebie. W końcu trafiłem na mój ideał. Przekonajcie się sami.

Arek

Iława

Serdecznie polecam. Pysznie, zdrowo i kolorowo. Najlepsza dieta pudełkowa.

Vlinss

Olsztyn

Profesjonalne podejście do klienta. Bardzo dobry kontakt z Panią menadżer. Jedzenie pyszne, świeże, najwyższej jakości. Polecam z czystym sumieniem.

Monika G.

Olsztyn

Gorąco? -18% z kodem: HOT18. -21% z kodem: HOT21 na zamówienia powyżej 31 dni. Nie dotyczy diety ekonomicznej