Przejdź do treści

Ambrozja
wśród cateringów
dietetycznych

Masz dość liczenia kalorii, planowania posiłków i stania przy garach, ale żaden z dostępnych na rynku cateringów dietetycznych nie spełnił dotychczas Twoich oczekiwań? A może jesteś dopiero na początku swojej przygody z dietą pudełkową?

Boxy Szczęścia to wygodny i pyszny sposób, by zadbać o zdrowie oraz dobre samopoczucie – niezależnie od rodzaju diety, którą wybierzesz! Nasza specjalność to tradycyjna kuchnia w nowoczesnym, stuningowanym wydaniu. Z nami możesz mieć pewność, że dieta każdorazowo dotrze pod Twoje drzwi, a posiłki będą przy tym wyjątkowo świeże i smaczne. Przekonaj się – zamów dzień testowy! 

Bez nudy w jadłospisie

Zdrowa dieta nie wymaga wyrzeczeń, lecz odrobiny kreatywności! W Boxach Szczęścia nie po drodze nam z monotonią. Stawiamy na oryginalne podejście do kuchni i wyrazisty smak. Szalejesz za słodyczami? Zaskoczymy Cię niejednym serniczkiem na zimno, pysznym fit ciastem z kaszy manny lub rozpływającym się w ustach deserem mango. W końcu zerwiesz z podjadaniem!

Nie trać czasu
na sprawy przyziemne…

Zajmij się tym, co lubisz, a swoją dietę powierz specjalistom. Policz, ile czasu zyskasz rezygnując z tłoczenia się w sklepowych kolejkach i codziennego przygotowywania posiłków. Pomyśl, jak możesz go wykorzystać! Dodatkowa chwila z dzieckiem, pół godziny więcej na kanapie z książką w rękach, a może regularny trening na siłowni lub wieczorne bieganie? Pozwól nam Cię rozpieścić i zadbać o codzienne dostarczanie pod Twoje drzwi pysznych, zbilansowanych posiłków o odpowiedniej kaloryczności.  

Twoja dieta w rękach
tytanów kuchni

Boxy Szczęścia tworzą zawodowi kucharze, dietetycy i trenerzy personalni, dla których jedzenie jest nie tylko pracą, a przede wszystkim pasją! Wspólnie tworzymy catering, który poza codziennym dostarczaniem dawki boskich smaków, pomoże Ci wypracować prawidłowe nawyki żywieniowe, zredukować zbędne kilogramy, zbudować masę mięśniową lub utrzymać zdrową wagę. 

Wybierz Boxy Szczęścia

Oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne w dostępnym na stronie kalkulatorze BMR, wybierz odpowiadający Ci rodzaj diety i zamów! Szczęście już do Ciebie jedzie. 

listek Nasz zespół

Marcin
Grynkiewicz

Właściciel

Katarzyna
Piątek

Szefowa kuchni

Witold
Żółtek

Manager

Dorota
Obrębska

Biuro obsługi klienta

Daniel
Laborowski

Logistyka

Katarzyna
Kukjan

Dietetyczka

Maj pełen słońca! MAJ19 - 19% rabatu. MAJ23 - 23% rabatu dla diet na więcej niż 31 dni.